Aimedis
ICO eHealth roku
až 63 % bonus!

Aimedis ICO rating

O AIM

Co je AIM?

Žeton AIM je výhradní formou platby pro registrovaný bockchain Aimedis: AIM lze např. použít pro úhradu konzultací, služeb a receptů, živě a v reálném čase, a to přímo ze systému.

Další oblasti využití vyplývají ze spolupráce s farmaceutickým průmyslem – pacienti mohou například zpřístupnit anonymně a za poplatek svoje údaje farmaceutickým společnostem k výzkumným účelům. Zaplacením za používání těchto údajů prostřednictvím AIM je zaručeno, že identita pacienta zůstane utajena, a zároveň se zvýší ochota anonymně se účastnit takových výzkumů.

V krátkosti:

 1. Žetony AIM se netěží – celkově bylo vydáno pouze 600 000 000 žetonů a nebude jich nikdy víc!

 2. Během předprodeje a ICO do 5. září 2018 je pro investory k dispozici POUZE 300 milionů AIM!

 3. Nákup AIM nyní je vaší JEDINOU možností, jak se zúčastnit rozvoje ekosystému Aimedis a být součástí úspěšného příběhu, který tato jedinečná platforma eHealth již začala psát!

K čemu se bude používat AIM?

 1. AIM se bude používat k úhradě slev u služeb v rámci platformy a u léků v on-line lékárně AIMedisafe Backed Online Pharmacy.

  Nemocnice a zdravotní sestry mohou prostřednictvím platformy za sníženou cenu nabízet a prodávat zdravotnické služby, jako jsou video konzultace, video chaty, schůzky, terapie, recepty a další služby.

  Pacienti mohou používat platformu k nákupu služeb, které nejsou kryty jejich zdravotní pojišťovnou, a to za sníženou cenu.

  Pojišťovny mohou v rámci platformy nabízet pro pojištěné pacienty snížené sazby.

  Všichni účastníci mohou prostřednictvím on-line lékárny AIMedisafe Backed Online Pharmacy získat léky / léčivé přípravky, které se při platbě AIM prodávají za sníženou cenu.

 2. AIM se také používá k odměně autorů, kteří budou sdílet na zdravotnické sociální síti AIMsocial Medical smysluplný obsah:
  Pacienti mohou v síti sociálních médií volně komunikovat. Pokud pacient nahraje užitečný obsah, jako jsou videa / text / obrázky, nebo vytvoří a bude spravovat skupinu podporující Aimedis, mohou mu jiní pacienti dát hlas nebo ho odměnit  za jeho úsilí a obsah přímo prostřednictvím AIM.

 3. Výzkumníci mohou zaplatit pacientům za jejich účast ve studiích AIM.

 4. AIM umožňuje všem uživatelům platformy Aimedis přispívat tvůrcům vysoce kvalitního obsahu prostřednictvím Upvote +.

 5. AIM budou obchodovatelné také 5. září 2018 přes centralizované a decentralizované krypto směnárny!

Kolik stojí žeton AIM v ICO?

Upisovací cena AIM je 0,12 USD za 1 žeton AIM.

Kromě toho do 09.11.2018 získáte předprodejní 26 % bonus a 5 % prémii BRIC INVEST. Podtrženo a sečteno: Pouze do 09.11.2018 získáte za každých investovaných 100 USD 1 091 AIM, a to výhradně na BRIC INVEST!


Lze AIM kupovat a prodávat po ICO na volném obchodování na burze?

Ano, společnost Aimedis uvede AIM na několika burzách, kde budou potom AIM volně obchodovatelné.